005.jpg

8 травня в Сумах відбудеться благодійний фестиваль вуличної їжі «Квітень Суми Фест».

Про особливості цьогорічного заходу говорили 26 квітня на прес-конференції в Агенції промоції «Суми».

Як повідомили організатори фестивалю, цього разу він відбудеться у дитячому парку «Казка». На сумчан чекають із 12:00 до 18:00. Містян частуватимуть місцеві кафе та кулінари-аматори.

За словами організатора фестивалю Юлії ЛЕВКІВСЬКОЇ, буде представлена кухня різних народів світу, а Сумська кулінарна сотня пригощатиме смачними борщем і гарбузовою кашею, які готують для захисників України.

Гостей фестивалю розважатимуть найкреативніша ведуча міста Аліна ПОЗНАНСЬКА та місцеві гурти. Також у програмі різноманітні майстер класи.

«Буде майстер-класу з декупажу, в якому зможуть взяти участь як окремо діти, так і діти з дорослими, буде окрема зона майстер-класів зі складання пазлів сімейних, будуть семінари англо- та україномовнімовні, ігри з аніматорами», – повідомила співорганізатор фестивалю Марина ПОПАТЕНКО .

Зібрані під час заходу кошти передадуть до Громадського фонду «Суми», котрий спрямує їх на благодійність.

Нагадаємо, перший благодійний фестиваль вуличної їжі «Квітень Суми Фест» відбувся торік. На ньому збирали кошти на лікування учасника АТО Сергія ФЕСЕНКА. Вдалось виручити близько 16 000 грн. Більшу частину грошей – 11 796 грн. – як і планували, передали пораненому воїну, решту розподілили між тими, хто потребував матеріальної допомоги.