005.jpg

З 10 по 13 грудня 2021 року управлінням архітектури та містобудування організовано та проведено демонтаж 15 самовільно розміщених рекламних засобів і рекламних засобів, розміщених із порушенням чинних нормативних актів, що регламентують розміщення зовнішньої реклами на території Сумської міської територіальної громади.

Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету від 31 серпня 2021 року № 494 «Про демонтаж зовнішньої реклами на території Сумської міської територіальної громади».

Демонтовано щити, скроли, сітілайти і білборди по вул. Білопільський шлях, вул. Прокоф'єва, пр-ті Шевченка, вул. Горького, вул. Роменська та вул. Харківська.

Відповідно до п. 5.8. Порядку виявлення, демонтажу, обліку, зберігання рекламних засобів, розміщених на території міста Суми з порушенням законодавства про рекламу та благоустрій населених пунктів, та подальше розпорядження ними, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17 січня 2012 року № 25 (зі змінами в редакції від 20 січня 2015 року № 39), власник рекламного засобу або його представник має право на повернення демонтованого рекламного засобу на підставі:

  • документа про відшкодування вимушених витрат, пов’язаних з демонтажем рекламного засобу та його зберіганням;
  • заяви до робочого органу про повернення демонтованого рекламного засобу;
  • документа, що підтверджує право особи на одержання демонтованого рекламного засобу (довіреність чи інше);
  • документа, що підтверджує право власності (інше майнове право) на демонтований рекламний засіб.

З переліком демонтованої незаконно розміщеної реклами можна ознайомитись тут.