0010.jpg

Секретар міської ради Олег РЄЗНІК увійшов до складу консультативно-дорадчого органу при Президентові України – Ради з молодіжних питань.

Серед основних завдань Ради – напрацювання та внесення пропозицій щодо удосконалення механізмів залучення молоді до безпосередньої участі у громадському житті, прийняття рішень на всіх етапах формування та реалізації молодіжної політики, розв'язання питань місцевого значення, розвитку спроможних інститутів громадянського суспільства, що працюють з молоддю. Також цей дорадчий орган покликаний сприяти координації зусиль та забезпеченню взаємодії між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами молодіжної роботи, у тому числі для ефективної реалізації Національної молодіжної стратегії до 2030 року, затвердженої Указом Президента України від 12 березня 2021 року № 94; удосконаленню законодавства у сфері молодіжної політики. А ще сприяти проведенню інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на ознайомлення молоді з процесами державотворення, діяльністю органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Рада з молодіжних питань при Президентові України налічує 25 осіб. У складі новоствореного органу посадовці Офісу Президента України, урядовці, представники місцевих органів влади, депутати рад різних рівнів, лідери громадських організацій.