0010.jpg

Під час ХVIII сесії міської ради депутати ухвалили проєкт рішення «Про передачу майна комунальної власності Сумської міської територіальної громади у безоплатне тимчасове користування обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки».

Розглянувши звернення Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою формування матеріально-технічної бази батальйону, призначеного для виконання завдань територіальної оборони Сум, міська рада вирішила передати обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки у безоплатне тимчасове користування майно комунальної власності Сумської міської тергромади для забезпечення матеріально-технічними засобами підрозділу військової частини А 7316, розміщеного по вул. Троїцька, 57 у місті.

Як зазначив міський голова Олександр ЛИСЕНКО, який і є ініціатором розгляду даного питання, раніше приміщенням за адресою: вул. Троїцька, 57 користувалися КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» та обласне управління охорони здоров'я. Тепер же розмістяться працівники Центру, військовослужбовці та резервісти.