Надрукувати
Перегляди: 616

Департамент фінансів, економіки та інвестицій від початку російської агресії працює над залученням додаткових ресурсів для потреб Сумської міської територіальної громади.

У відповідь на направлені підрозділом звернення на адреси муніципалітетів міст-партнерів до Сум надійшли гуманітарні вантажі від муніципалітетів міст Мажейкяй (Литовська Республіка) та Целлє (Німеччина). А це – харчові продукти тривалого зберігання, дитячі речі, теплий одяг, взуття, медичні препарати, засоби гігієни тощо.
Крім того, муніципалітет Мажейкяйа організував передачу нашому місту вантажопасажирського мікроавтобусу Mercedes-Benz Sprinter 215, пасажирського Mersedes Benz Sprinter 315, медичних засобів та препаратів у складі централізованої поставки медикаментів до України Литовським Червоним Хрестом.
Також до Суми було доставлено гуманітарну допомогу від муніципалітету німецького міста Зіндельфінген як результат розгляду запиту Сумської міської територіальної громади, розміщеного на платформі для об’єднання українських та інших європейських міст.
За підтримки представників муніципалітету міста Зіндельфінген підготовлено та подано на розгляд Sto Foundation (фонд, що виділяє спеціальне фінансування для середньо- та довгострокових проєктів підтримки біженців) проєкт, що передбачає закупівлю електровелосипедів для соціальних працівників комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня».

Нині тривають перемовини з містом Гожув Вєлькопольський (Польща) щодо передачі в якості гуманітарної допомоги автомобіля для підрозділів територіальної оборони Сумської МТГ.

Продовжуються контакти з муніципалітетами міст-партнерів з Польщі, Словаччини, Німеччини, Болгарії щодо подальшої співпраці.

Зважаючи на масштаби руйнувань об’єктів на території Сумської міської територіальної громади внаслідок бойових дій:

Опрацьовується можливість участі в проєкті з встановлення двосторонніх зв’язків між містами України та Швейцарії з метою залучення фінансових та матеріальних можливостей відповідних муніципалітетів для допомоги українським містам.