003.jpg

Голова Сумської МТГ Олександр ЛИСЕНКО розповів про поступове зростання кількості внутрішньо переміщених осіб та про те, яку допомогу вони можуть отримати в громаді.

Олександр Лисенко сказав, що всі люди цієї категорії, які потребують допомоги чи різного роду підтримки – можуть звертатися до департаменту соціального захисту населення: «Сьогодні у нас є власна програма підтримки, порядок забезпечення житлом, державна програма. Раніше люди приїжджали до нас на декілька тижнів, а наразі ситуація змінилась – більшість людей залишаються тут. Люди вимушено ухвалюють рішення покидати свої домівки, багато у нас внутрішньо переміщених осіб із різних районів нашої області. Ми всіх приймаємо, всім допомагаємо, адже розуміємо, що є такі місця, де, дійсно, дуже небезпечно залишатися».

Для того, аби надавати допомогу всім тим, хто за нею звертається, влада громади тісно співпрацює з різними організаціями та фондами, адже кошти бюджету є обмеженими.

Насамкінець Олександр Лисенко подякував усім міжнародним партнерам, волонтерам, тим, хто допомагає в забезпеченні ВПО, бо це важлива і потрібна робота у цей нелегкий час.

Деталі про допомогу внутрішньо переміщеним особам можна знайти на сайті департаменту соціального захисту населення.

****

Приєднуйтеся: