007.jpg

Головний спеціаліст управління охорони здоров'я Наталія КІПЕНКО під час апаратної наради при міському голові Олександрові ЛИСЕНКУ доповіла про роботу медицини.

Посадовець повідомила, що галузь продовжує працювати в режимі підвищеної готовності. На стаціонарному лікуванні перебувають 1215 осіб, серед яких 140 дітей. Лікарні мають все необхідне для надання медичної допомоги цим хворим.

Щодо ситуації з COVID-19, то, за словами Наталії Кіпенко, спостерігається тенденція до погіршення. Минулого тижня зафіксували збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію. За сім днів зареєстрували 751 новий випадок недуги, що вдвічі більше за попередній тиждень. Вперше за останні тижні зафіксували два летальні випадки серед хворих. Одужало за тиждень 37 пацієнтів.

У стаціонарах закладів охорони здоров’я громади від COVID-19 наразі лікуються 61 дорослий (40 потребують кисневої терапії, восьмеро – потрапили до відділення інтенсивної терапії, семеро – підключені до апаратів СІПАП), п’ятеро дітей з підтвердженим діагнозом (один малюк – у реанімаційному відділенні) та шестеро – з підозрою на хворобу.

У КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького» лікуються 30 сумчан (20 потребують кисневої терапії, двоє хворих перебувають у реанімації).

Зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації, очільник громади Олександр Лисенко наголосив на посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

***

Приєднуйтеся: