007.jpg

У порядку перерозподілу повноважень, які відбулися внаслідок реорганізації у структурі міської ради, до новоутвореного департаменту соціального захисту населення передані повноваження, які стосуються реалізації на території міста державної політики з питань сім’ї, зокрема у вирішенні питань щодо встановлення сім’ї статусу багатодітної та видачі її членам відповідних посвідчень.

Крім того, спеціалісти департаменту здійснюють прийом жінок з питання надання консультацій та прийому документів для оформлення у встановленому законодавством порядку клопотань про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

З метою вжиття заходів з попередження насильства в сім'ї проводиться прийом заяв та повідомлень від постраждалих від насильства в сім'ї або членів сім'ї, стосовно яких існує реальна загроза вчинення насильства, їм надається перелік організацій, де можна скористатися психологічними, юридичними, медичними, соціально-педагогічними, інформаційними та іншими послугами.

Прийом громадян з вище зазначених питань та видача документів проводиться за адресою: м. Суми, вул. Горького, буд. 21, каб. 107 ( вівторок та п’ятниця з 8:00 до 12:00), методичні рекомендації надаються за тел.: 60-45-24.