001.jpg

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір українських школярів та студентів для участі у EU Study Days (Єврошколи)-2023.

До участі запрошуються ті, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також знайти однодумців, з якими можна втілювати спільні ініціативи та разом створювати майбутнє України як європейської держави.

Учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України. Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС.

Кінцева дата подачі заявок: до 20:00 6 березня. Навчання триватиме з 15 березня по 31 травня.

Заявку можуть подавати:

  • учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи);
  • студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.

На учасників EU Study Days очікують нові знання про ЄС. Програма складається з 10 навчальних модулів: відеолекції та презентації від українських та європейських експертів, онлайн вебінари за участю експертів та інтерактивні заняття – відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати тощо.

Учасники зможуть реалізувати власний мініпроєкт. Студенти та аспіранти матимуть можливість втілити у життя власний проєкт, направлений на поширення інформації про цінності та політики ЄС.

Учасники отримають сертифікат про проходження курсу. Такий міститимуть інформацію про тривалість навчання, кількість годин та перелік модулів, а для учасників-студентів – кількість кредитів ЄКТС.

20 найактивніших та найуспішніших учасників з-поміж студентів та школярів візьмуть участь у літній чи зимовій офлайн школі, які відбудуться на базі одного з закладів вищої освіти України.

Для участі необхідно заповнити заявку:

Потому, після успішного проходження конкурсу за заявками, необхідно пройти онлайн-тестування на платформі www.eustudydays.in.ua

Не втрачайте можливість отримати актуальні знання про Європейський Союз!

Більше інформації про програму на сторінці проєкту