002.jpg

У Сумах погасили нову поштову марку «Діти перемоги малюють Україну майбутнього», випущену до Міжнародного дня захисту дітей.

Благодійний поштовий випуск АТ «Укрпошта» присвятила маленьким українцям, які опинилися в епіцентрі жорстокої війни, розв’язаної росією.

Участь в урочистій церемонії погашення марки, яка проходила на базі обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, взяли очільник Сумської міської ТГ Олександр ЛИСЕНКО, представники обласної влади, Сумської дирекції АТ «Укрпошта».

«На жаль, війна стала страшною реальністю для дітей із різних куточків України, змусила їх подорослішати і на певний час забути про звичний для них дитячий світ. Але в той же час ми всі побачили, наскільки наші діти люблять Україну, пишаються нею і так, як і батьки, вірять у Перемогу та в щасливе майбутнє нашої країни. Доказ цьому – яскраві патріотичні малюнки, які стали основою для нової марки», – зазначив Олександр Лисенко.

До нового поштового набору входять аркуш із марками, художній конверт формату С6 та листівка. Ціна набору – 100 грн, з яких 40 грн буде зараховано як благодійний внесок на на допомогу дітям, котрі втратили батьків.

Тираж поштового блоку – 135000 екземплярів. Його вже можна придбати у всіх відділеннях «Укрпошти».

Це третя поштова марка, яку створили діти після 24 лютого 2022-го. До цього були випуски «Українська Мрія» і «Переможного Нового року!».

Нагадаємо, у квітні цього року АТ «Укрпошта» оголосила всеукраїнський конкурс дитячих ескізів на тему «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього», на який надійшло понад три сотні творчих робіт малечі. За результатами голосування, в якому взяли участь майже 469 тисяч респондентів, перемогу здобула робота 14-річної Олександри ФЕДОРЧУК із Київської області «Найзаповітніша мрія». На численні прохання учасників голосування «Укрпошта» відтворила на поштовому випуску й малюнки, які вийшли до фіналу: Вероніки ІВАНЦОВОЇ (9 років, м. Хмельницький), Олександри БУШИНСЬКОЇ (13 років, Одеська обл.), Анастасії МИСЬКО (12 років, Хмельницька обл.), Варвари КОЛЄСОВОЇ (9 років, Миколаївська обл.), Георгія СОСНИЦЬКОГО (6 років, м. Харків), Діани ВАСИЛЕНКО (4 роки, м. Полтава).