003.jpg

Департамент інспекційної роботи інформує про те, що підприємці Сумської міської ТГ, які створюватимуть нові робочі місця, зможуть отримати часткову компенсацію ЄСВ за кожного нового працівника.

Таке рішення на підтримку бізнесу було підготовлено департаментом інспекційної роботи та прийнято Сумською міською радою. Воно передбачає компенсацію витрат зі сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожного нового найманого працівника, починаючи з місяця, в якому його було працевлаштовано.

Щокварталу, через 40 календарних днів з дати його завершення, департамент подає до Головного управління Державної податкової служби у Сумській області запит щодо суб’єктів господарювання, які подали у звітному кварталі відповідні заяви. ГУ ДПС у Сумській області протягом 10 робочих днів з дати отримання запиту надає інформацію щодо кількості створених робочих місць у відповідних суб’єктів господарювання. Після цього департамент протягом 10 робочих днів готує наказ про затвердження переліку учасників процедури компенсації та нарахування роботодавцям суми компенсації витрат зі сплати ЄСВ. На підставі цього здійснюється перерахування на відповідні банківські рахунки учасників.

Перерахування компенсації проводитиметься в межах видатків, передбачених у бюджеті Сумської міської територіальної громади.

Детальніше про часткову компенсацію ЄСВ можна дізнатися за цим посиланням.