005.jpg

У ніч з 25 на 26 червня в «Агенції промоції «Суми» відбудеться міжнародний кінофестиваль «Відкрита Ніч – Дубль 19».

Це – міжнародний фестиваль українського кіно, що покликаний відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. Унікальність фестивалю ще у тому, що покази фільмів відбуватимуться одночасно у 52 містах України та за кордоном.

Цього року на фестиваль було подано 116 фільмів українського виробництва. Загалом до конкурсної програми потрапило 19 фільмів, а до позаконкурсної 12. За головний приз у розмірі 2 тисячі доларів, будуть змагатися ігрові, документальні та анімаційні фільми. Кращі роботи відбиратиме журі, до складу якого традиційно входять знані фахівці у сфері кіно, а цього року – ще й українські політики.

Цьогорічним нововведенням стане SMS-голосування, за допомогою якого буде визначено приз глядацьких симпатій. Таким чином, кожен глядач України матиме змогу проголосувати за улюблений фільм.

В 2016 році фестиваль пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Генеральними партнерами показів фестивалю у Сумах є «Агенція промоції «Суми» та Міжнародна громадська організація «Сінемахолл».

Початок фестивалю о 21.00. Участь у фестивалі – безкоштовна.