004.jpg

Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» інформує мешканців громади про нововведення.

Віднині в управлінні «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» можна замовити повторні свідоцтва та витяги про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Таку послугу сумський ЦНАП та відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Суми
запровадили з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зручності мешканців Сумської МТГ.

В структурному підрозділі акцентують увагу на тому, що з 1 квітня ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа. Повна вартість оформлення закордонного паспорта протягом 20 робочих днів з 1 квітня 2024 року складатиме 958 грн. У разі термінового оформлення – 1598 грн.

Громадяни України, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31 березня 2024 року, отримають документи за старою ціною.

Ті ж особи, які оплатили адмінпослуги до 31 березня 2024 року, але заяву для оформлення документів ще не подавали, зможуть здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

З більш детальною інформацією щодо нової вартості адміністративних послуг ДМС України можна ознайомитись за цим посиланням.