003.jpg

За підтримки Міністерства молоді та спорту України ВМГО «Батьківщина Молода» оголошує набір у «Школу політичного успіху».

Відбір учасників відбудеться 21-24 липня 2016 року у Києві.

Основна мета такого навчання формування свідомої політичної еліти, виховання нової генерації молодих політиків на базі національно-патріотичних цінностей та надання їм необхідних знань про шляхи реалізації лідерських якостей в умовах сучасного політичного життя України.

Навчання у «Школі політичного успіху» – безкоштовне. Також організатори забезпечують проживання та харчування учасників. А от проїзд до місця проведення не компенсується і оплачується самими учасниками.

Стати учасниками Школи можуть особи віком від 16 до 25 років.

Для участі у відборі необхідно до 14 липня включно на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати есе на тему: «Яким має бути сучасний український політик?».

Роботи мають бути оформлені 12-м шрифтом Times New Roman і за обсягом не перевищувати 1-1,5 сторінки.

У електронному листі також потрібно обов’язково вказати наступну інформацію:
– прізвище, ім’я, по-батькові;
– дата народження;
– навчальний заклад/місце роботи;
– громадську організацію, яку представляєте (якщо така є);
– контактний телефон та e-mail;
– звідки дізнались про школу;
– що Вам дасть участь у «Школі політичного успіху»?

Результати відбору будуть оголошені 15-го липня.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту за телефоном: 0975102303(Олексій Захарченко), е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..