0005.jpg

Інформація про актуальну ситуацію.

Безпекова ситуація минулої доби:

  • повітряна тривога в області тривала 8 годин 50 хвилин;
  • зафіксовано майже 30 обстрілів 12 населених пунктів у дев'яти територіальних громадах області. Найбільше – в Сумському та Шосткинському районах. Ворог застосував артилерію, FPV-дрони, БпЛА, КАБи. Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури у Дружбівській, Есманьській, Середино-Будській, Зноб-Новгородській громадах;
  • постраждалих немає. 

Електропостачання:

Гаряча вода:

  • через ремонтні роботи на мережах без гарячої води – два будинки.

Водопостачання:

Вуличне освітлення:

  • працює ввечері з настанням сутінків і до початку комендантської години, вранці – з 5:30 і до світанку (з врахуванням ГВП).

Транспорт:

  • курсують переважно тролейбуси з автономним ходом (№ 7 розвертається через пансіонат). Оперативна інформація щодо руху комунального громадського транспорту – в Telegram-каналі КП «Електроавтотранс;
  • КП «Електроавтотранс» потрібні водії автотранспортних засобів (категорія D).

Погода:

  • хмарно з проясненням, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7 - 12 м/с. Стовпчики термометрів показуватимуть вдень від -8° до -3°.

Оперативно отримувати інформацію про аварійні відключення за адресами, а також подавати заявки можна за допомогою міського чатбота «Суми 15-80» у Viber, Telegram.