0004.jpg

Інформація про актуальну ситуацію.

Безпекова ситуація минулої доби:

  • повітряна тривога в області тривала 8 годину 36 хвилин;
  • зафіксовано понад 10 обстрілів восьми населених пунктів у семи територіальних громадах області. Найбільше – в Сумському районі. Ворог застосував міномети, артилерію, РСЗВ, FPV-дрони, БпЛА. Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури в Білопільській, Великописарівській, Сумській, Тростянецькій, Середино-Будській, Есманьській громадах..

Електроенергія:

  • застосування графіків погодинних відключень електроенергії не планується. Актуальна інформація – на офіційному сайті АТ «Сумиобленерго» та його сторінках у Facebook і Telegram.

Гаряча вода:

Вуличне освітлення:

  • працює ввечері з 20:28 і до 22:30.

Газ:

  • у зв’язку з технічними несправностями димовентканалів призупинено подачу газу до осель за адресами: просп. Свободи, 4; проїзд Сапухівський, 3; вул. Троїцька, 18 (один під’їзд); просп. Шевченка, 8 (два під’їзди).

Транспорт:

  • КП «Електроавтотранс» потрібні водій автотранспортних засобів (категорія D), кондуктор, електромонтер-релейник тягової підстанції. Телефони: (0542)70-09-84, (050)4056060.

Погода:

  • хмарно з проясненнями, дощ, вночі слабкий туман, вдень місцями гроза. Вітер змінних напрямків 3 – 8 м/с. Стовпчики термометрів показуватимуть протягом дня від 18°C до 20°C тепла.

Оперативно отримувати інформацію про аварійні відключення за адресами, а також подавати заявки можна за допомогою міського чатбота «Суми 15-80» у Viber, Telegram.