002.jpg

Сумчанам пропонують відвідати новорічний ярмарок та придбати ялинки у спеціально відведених для цього місцях.

Під час чергового засідання виконавчого комітету його члени затвердили перелік місць для розміщення тимчасових майданчиків з продажу ялинкових іграшок та прикрас, дитячих новорічних подарунків, кулінарних та кондитерських виробів святкового асортименту на території міста під час проведення новорічного ярмарку, а також визначили місця для здійснення сезонної роздрібної торгівлі живими ялинками у зимовий період 2016 року.

Таким чином члени виконкому зобов’язали суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати продаж вищезазначеної продукції, дотримуватися Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, Правил благоустрою міста, податкового, трудового законодавства України.

Паралельно з тим управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» має укласти договори з суб’єктами підприємницької діяльності про закріплення та утримання території міста в належному санітарно - технічному стані.

Тож ті сумчани та гості міста, які бажають відвідати новорічний ярмарок, придбати новорічні прикраси, солодощі та подарунки, зможуть це зробити з 15 грудня до 15 січня у спеціально відведених місцях.

Це ж саме стосується і новорічних ялинок, для продажу яких відведено 26 місць.