006.jpg

Школа № 9 отримала прапор Сергія Табали (Сєвєра), який був із ним під час оборони Донецького аеропорту.

З нагоди такої події до навчального закладу завітали заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ, військовослужбовці, бойові побратими наймолодшого «кіборга», його бабуся Людмила ШЕПОТЬКО.

Заступник міського голови Альона Дмітрєвская, звертаючись до рідних Героя та учнів школи, котрі всього на декілька років молодші за полеглого Сергія Табалу, зазначила: «Ми живемо під мирним небом, нам не чути вибухів та стрілянини. І цим ми завдячуємо тим чоловікам та хлопцям, які не думали, що буде з ними, а йшли боронити рідню землю. Саме таким був і Сергій Табала, якому на момент загибелі було всього 18 років. У такому юному віці він вже був справжнім чоловіком, воїном. І таким його виховали його батьки, бабуся та дідусь. За це низький вам уклін».

Прапор, який Сергій Табала беріг під своїм бронежилетом під час захисту Донецького летовища, директору школи, де навчався Герой, передав іще захисник аеропорту, «Народний герой України», полковник запасу Андрій ТИМОФЄЄВ. Він та військові побратими Сергія згадали про те, яким хоробрим він був, не дивлячись на свої роки, та закликали дітей завжди пам'ятати про тих, хто подарував їм мирне небо.

З таким закликом звернулася до присутніх і бабуся Сергія Табали: «Дуже тяжко переживати цю втрату. Та мене тримає на світі надія, що мій онук поліг недарма, що незабаром справедливість, якої він так прагнув, переможе і ця неоголошена війна нарешті закінчиться. Дорогі діти, пам’ятайте, що мій Сергій та інші чиїсь сини, онуки, брати, чоловіки загинули заради вас».

Потому всі присутні переглянули фільм про наймолодшого «кіборга» виробництва каналу «1+1».