002.jpg

У Сумах пенсіонерка принесла до поліції понад 350 одиниць боєприпасів, в тому числі два снаряди, вистріл до гранатомета та кілька мішечків пороху.

Як з’ясувалося, небезпечну знахідку вона виявила, коли наводила лад у квартирі свого племінника, який помер наприкінці серпня.

З розповіді сумчанки стало відомо, що її 48-річний племінник проходив військову службу в зоні проведення АТО, і, ймовірніше за все, боєприпаси привіз саме звідти.

Під час огляду вмісту сумки працівники поліції вилучили з неї 248 автоматних набоїв калібру 5,45 мм, 84 патрони калібру 7,62 мм та 14 патронів калібру 14,5 мм, два снаряди, запал до гранати та гранату до підствольного гранатомета ВОГ-25.

«Жінка вчинила абсолютно правильно. Не викинула знахідку десь в кущі чи на смітник, звідки вони могли б потрапити в руки дітей чи сторонніх осіб, а добровільно передала боєприпаси в поліцію», – наголосив начальник Сумського відділу поліції Павло КАРАБУТА.

Згідно з ч. 3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності».