006.jpg

На виконання доручення міського голови Олександра ЛИСЕНКА у понеділок, 12 лютого, під головуванням заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСКОЙ відбулось екстрене позачергове засідання міської комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, реалізації державної політики щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На порядок денний засідання міської комісії виносилось єдине питання: забезпечення виплати заборгованості із заробітної плати найбільшим роботодавцем міста – ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання».

За інформацією начальника управління з питань праці Анатолія ЗАНЧЕНКА, з початку року заборгованість із заробітної плати на підприємстві значно зросла – на 22,8 млн. грн. або на 30% і станом на 1 лютого склала майже 99,8 млн гривень. На сьогодні ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» завинило своїм працівникам заробітну плату за вересень – грудень 2017 року.

У ході роботи комісії розглянули можливі шляхи вирішення проблемного питання щодо виплати заборгованості із заробітної плати та зняття соціальної напруги у місті.