007.jpg

У четвер, 8 лютого, відбулось чергове засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам за участю заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСКОЇ.

Під час засідання члени комісії розглянули 59 справ.

За результатами засідання п’яти внутрішньо-переміщеним особам було вирішено призначити (відновити) пенсії та здійснити повернення сум недоотриманих пенсій за минулий період, а також призначити 51 внутрішньо-переміщеній особі щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг та інших видів державних соціальних виплат.

У зв’язку з відсутністю за фактичним місцем проживання та з інших причин, комісією відмовлено в призначенні (відновленні) пенсії трьом громадянам.

З початку року проведено шість засідань комісії, на яких було розглянуто 305 справ, в результаті яких 266 внутрішньо-переміщеним особам призначено щомісячну адресну допомогу та інші види державних соціальних виплат, 21 особі призначено (відновлено) пенсію.