007.jpg

Минулого тижня, з 21 по 23 березня, працівники відділу інвестицій та зовнішнього партнерства департаменту фінансів, економіки та інвестицій Валентина ХИЖНЯК і Анжеліка КОРЧАК брали участь у дводенному тренінгу з метою підвищення інституційної спроможності потенційних кінцевих бенефіціарів – учасників Програми розвитку муніципальної інфраструктури України.

Захід проходив у приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за участю заступника Міністра Едуарда КРУГЛЯКА.

У перший день тренінгу консультанти Групи Підтримки та Управління Проектом на чолі з керівником Андреасом ХЕЛЬБЛЕМ ознайомили представників 22-х потенційних кінцевих бенефіціарів із загальними питаннями та процесами, що стосуються Програми розвитку муніципальної інфраструктури.

На другий день представники потенційних кінцевих бенефіціарів з високим ступенем готовності отримали нагоду більш детально обговорити заходи, які вже найближчим часом необхідно буде імплементувати групам з реалізації проектів у разі позитивної оцінки проектів за результатами комплексної перевірки, яка наразі проводиться Банком.

Нагадаємо, міська рада в особі управління капітального будівництва та дорожнього господарства має наміри залучити більше 5000 млн євро кредитних коштів Європейського інвестиційного банку для термомодернізації 33-х дошкільних навчальних закладів Сум.