0010.jpg

У Сумах відбулись заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та Дня територіальної оборони України.

З особливим почуттям вдячності та поваги ми відзначаємо сьогодні День захисників і захисниць України.

Український народ боронить своє право на свободу та незалежність багато віків поспіль. Наша нація гартувалася в боротьбі. Там, де інші б не встояли, українці йдуть вперед і виборюють своє світле майбутнє. Вороги змінюються, але незмінною залишається мужність наших захисників і захисниць.

Суми навіки увійдуть у всесвітню історію, як місто незламних. З перших днів повномасштабного вторгнення наші оборонці стали залізним щитом проти ворога. Тож ми маємо пам’ятати усіх, хто загинув за нашу з вами свободу, і передавати ці славетні імена наступним поколінням.

А зараз, коли наші захисники й захисниці продовжують боронити Україну на різних фронтах, нашим головним завданням є їх підтримка. Молитвами, повагою, донатами на ЗСУ, волонтерською допомогою.

Від себе особисто, від усієї громади дякую нашим оборонцям, вклоняюся світлій пам’яті полеглих. Бажаю, щоб кожен, хто стоїть на захисті нашої держави, повернувся живим та здоровим додому.

Слава захисникам і захисницям України!

Слава Україні!

Ми з гордістю та вдячністю відзначаємо День територіальної оборони України. Її воїнів, чий надзвичайний та хоробрий спротив став страшним сном для нашого ворога і запорукою свободи нескорених Сум.

Легендарна сумська тероборона вже посіла окреме місце в літописах українських звитяг. Ще вчора більшість – це люди мирних професій, які взяли до рук зброю і боронили місто з таким козацьким драйвом, що одна згадка про Суми наводила на окупантів страх.

Зараз ви продовжуєте захищати Україну. Всюди, де нашій країні загрожує ворог. Пліч-о-пліч із побратимами з усіх родів військ. З однією на всіх вірою в нашу Перемогу!

Я щиро вдячний кожному, хто захищає нашу країну в лавах територіальної оборони. Завдяки вам Суми вистояли, залишилися вільними та нескореними!

Ми віримо в вас і молимося за ваші життя!

Бо ви – це надія та гордість міста Суми та України. Ми обов’язково переможемо!

Слава Україні! 

КНП «Центральна міська клінічна лікарня» підхопило естафету патріотичної акції зі вшанування загиблих за Україну земляків «Шана Героям», яку започаткували в Сумах на День Незалежності України.

Інформація про актуальну ситуацію на території Сумської міської ТГ.

Очільник Сумської міської ТГ Олександр ЛИСЕНКО під час щопонеділкової апаратної наради дав доручення профільним підрозділам постійно контролювати доступність укриттів.

У Сумах відкрили Центр ветеранського розвитку, в якому демобілізовані військовики та їхні рідні навчатимуться, отримуватимуть необхідну психологічну, соціальну, юридичну та іншу допомогу.

У Сумській міській ТГ розпочався процес формування бюджету на 2024 рік, дохідна база якого через урядові новації може суттєво зменшитися.

Напередодні Дня фізичної культури та спорту у Сумах вітали тих, хто примножує славу міста та громади далеко за їхніми межами.

У Сумах з нагоди Дня міста вшановували військових, які захищають Україну від окупанта, та цивільних, які забезпечують життєдіяльність Сум і допомагають захисникам і захисницям.