006.jpg

У Сумах відзначають 26-ту річницю ухвалення Конституції України.

У Сумах відбулася пресконференція керівництва Сумської міської тергромади та добровольчих формувань, які від першого дня повномаштабного вторгнення рф стоять на захисті громади та України.

На базі КНП «Центральна міська клінічна лікарня» запрацював перший в області басейн для підводного витягування хребта, що є ефективним способом лікування больових синдромів в хребті і відновлення його правильної форми.

Управління охорони здоров'я надає номери телефонів лікарень Сум, за якими можна звертатись у період дії воєнного стану.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО повідомив, що від початку війни росії проти мирного населення України з бюджету Сумської міської тергромади уже спрямовано близько 100 млн грн для потреб захисників і захисниць України.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО розповів представникам засобів масової інформації про те, як живе Сумська міська територіальна громада у цей нелегкий час.

Представники експертного середовища та посадовці – члени робочої групи з проведення експертного обговорення дерусифікації топонімів у Сумській міській територіальній громаді – зібралися на своє перше засідання.

У Сумах у відповідності до рекомендацій МОН завершують навчальний рік в умовах воєнного стану.

Транспорт КП «Електроавтотранс» і приватних перевізників поступово відновлює рух за маршрутами.

Оцінку шкоди, заподіяної внаслідок збройної агресії росії проти України, здійснює робоча комісія з питань оцінки шкоди, спричиненої власникам нерухомого майна на території Сумської територіальної громади, створена розпорядженням міського голови від 31 березня 2022 року № 179-Р.