006.jpg

У центрі Сум підняли прапор Військово-Морських Сил Збройних Сил України на знак підтримки українських моряків, захоплених Росією в Керченській протоці.

За останні чотири роки в Сумах провели капітальний ремонт 496 ліфтів.

Відбулось підписання Угоди про співпрацю між Сумською міською радою, групою компаній «Технологія» та Сумським центром професійно-технічної освіти щодо підготовки робітничих кадрів для повного і своєчасного забезпечення промислових підприємств міста трудовими ресурсами.

У Сумах міська влада, освітяни та громадські об’єднання спільно з партнерами з Німеччини уклали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво у царині освіти дорослих.

Відбулось перше засідання Керівного комітету з питань впровадження проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми», що реалізується в рамках програми Європейського Союзу «Угода мерів – Демонстраційні проекти 2».

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО, перший заступник очільника міста Володимир ВОЙТЕНКО та директор департаменту інфраструктури міста Григорій ЯРЕМЕНКО проінспектували завершення ремонтних робіт, що велись на мосту по вул. Горького.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО розповів про заходи, які впроваджують у зв’язку з оголошенням воєнного стану, та про те, як це вплине на життя сумчан.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО провів наради з питань організації роботи в умовах запровадження воєнного стану.

У зв’язку із запровадженням на території Сумщини воєнного стану міський голова Олександр ЛИСЕНКО закликає сумчан зберігати спокій та не піддаватись на провокації.