007.jpg

У Сумах привітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом, яке щорічно відзначається 7 грудня.

У сумському «Кадетському корпусі» ім. І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України провели традиційний бал, присвячений Дню Збройних Сил України.

У Сумах за ініціативи міського голови Олександра ЛИСЕНКА започаткували грошові премії для переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» і сьогодні вручили сертифікати на їх отримання першим володарям.

У Сумах із нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю в одинадцяте провели мистецько-театральну акцію «Театр на узбіччі театру».

Працівники КП «Шляхрембуд» відучора забезпечують розчищення автошляхів від снігу.

В рамках конференції «Реалізація проєкту з енергоефективної термомодернізації будівлі лікарні» представники українських міст, влади, неурядових організацій, енергоменеджери, експерти і консультанти Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ оглянули будівельний майданчик КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».

Працівники КП «Зеленбуд» спільно із міським головою Олександром ЛИСЕНКОМ висадили клени на одній із сумських вулиць.

На засіданні Сумського регіонального відділення Асоціації міст України розглянули питання розвитку місцевого самоврядування Сумської області у 2020 році.

У Сумах відзначили День Гідності та Свободи – початок Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Олександр ЛИСЕНКО обговорив із керівництвом компанії «Elektromontáže SÝKORA» можливість будівництва в Сумах сміттєпереробного заводу.