006.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Працівники комунального підприємства «Зеленбуд» облаштовують по вулиці Горького квіткову композицію «Жар-птиця».

У п’ятницю, 11 серпня, у будинку № 16/5 по вул. Засумська відбувся запуск ліфта, який не працював близько 10 років.

У Сумах продовжують створювати належні умови для отримання дітьми медичної допомоги.

У Сумах за участі Президента України Петра ПОРОШЕНКА офіційно відкрили комунальну установу «Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей».

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО презентував інвестиційний потенціал міста директорам підприємств GualaPack Group.

У Сумах відучора шляховики укладають асфальт на автодорозі по вулиці Роменській.

У неділю зранку перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО та заступник міського голови Олександр ЖУРБА провели нараду з комунальниками щодо ліквідації наслідків негоди, яка вирувала в Сумах у суботу, 1 липня.

У Сумах триває XVI Міжнародний фестиваль духової музики «Сурми України».

Дорогі сумчани!

Вже 21 рік поспіль 28 червня ми святкуємо державне свято – День Конституції України.

Я вітаю кожного городянина з цією визначною датою. Адже саме в цей день ми здобули Основний Закон нашої держави, який гарантує громадянам загальновизнані права та свободи, стверджує ідеали справедливості та рівності.

Так, понад два десятка років ми торуємо демократичний шлях, обравши собі за мету європейські цінності та високий рівень життя.

Становлення країни залежить тільки від нашої єдності, а непохитне дотримання букви Основного Закону гарантує нам гідне сьогодення та майбутнє.

Тож вітаю вас, дорогі мої сумчани, із Днем Конституції, святом, яке символізує жагу українців жити у правовій державі. Нехай з кожним роком стверджується наша європейська свідомість, а основний Закон України буде фундаментом розбудови української державності.

З повагою 

Сумський міський голова                                                                                                                           Олександр Лисенко

У понеділок, 26 червня, відбувся «круглий стіл» з питань Ради учасників бойових дій та членів сімей загиблих воїнів при міському голові.