002.jpg

У дитячій поліклініці № 2 міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди за сприяння благодійників відремонтували педіатричне відділення № 2, яке обслуговує близько 10 тисяч сумчан віком від 0 до 17 років.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся з експертами Команди Підтримки програми «Угоди мерів – Демонстраційні проекти», що впроваджується за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу.

У Сумах провели урочистості з нагоди відкриття ХХІІI зимових Олімпійських ігор у місті Пхьончхан (Південна Корея).

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО вручив дипломи магістра випускникам Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

У транспортному питанні Сум, що є досить резонансним та розглядається у двох площинах: комунальній та приватній, – перша складає суттєву конкуренцію другій.

У Сумах відбулись пам’ятні заходи з нагоди відзначення 100-ї річниці подвигу Героїв Крут.

У Сумах відзначили одне із найважливіших свят нашої держави – День Соборності України.

Шановні сумчани!

Щиро вітаю всіх із Днем Соборності України!

Ми всі різні, але разом з тим – ми єдині. І в цьому наша сила.

День Соборності – ще один привід, аби підтвердити, що в українців один світогляд, одна віра в майбутнє, одна мета і тому Україна – велика держава.

Сто років тому, 22 січня 1918 року, Центральна Рада проголосила IV Універсал, яким сповіщалося, що «однині Українська народна республіка стає самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу», та було заявлено про прагнення до мирного співіснування з усіма сусідніми державами, які не мають права втручатися в її внутрішні справи.

Універсал визначив мету українського народу – створення суверенної держави.

А вже рівно за рік – 22 січня 1919 року було зроблено ще один крок: урочисто проголошено Акт Злуки між двома українськими державами – УНР та ЗУНР.

З кожним роком ми все більше усвідомлюємо важливість цих подій в нашій історії, як і розуміння того, що без них не було б нині нашої незалежної, вільної, соборної держави.

Сьогодні, пам’ятаючи уроки минулого та згадуючи покоління усіх, хто доклав частку свого серця та рук до справи державотворення, маємо робити все задля того, щоб наша країна ставала міцнішою та процвітаючою. Тож всіх, хто любить нашу Батьківщину, я закликаю єднатися!

Зі святом!

 

З повагою міський голова                                                                                                                        Олександр Лисенко

На Водохреща у дошкільному навчальному закладі (центр розвитку дитини) «Золотий півник» відкрили після капітального ремонту басейн.

Відділ «Служба 15-80» надав інформацію щодо прибирання снігу комунальними підприємствами, структурними підрозділами, суб’єктами господарювання та обслуговуючими організаціями.