0010_original.jpg

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в Конгрес-центрі СумДУ пройшла науково-практична конференція «Мова – держави основа».

У Сумах з нагоди п’ятої річниці загибелі Героїв Небесної Сотні відбулись урочисті заходи.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся з Олексієм ХАРЧЕНКОМ, який будучи курсантом Севастопольської Академії військово-морських сил, заспівав Гімн України в окупованому Криму.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся із представниками Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) та компанії iC consulenten.

Сумчани відзначили 30-ту річницю виведення військ з Республіки Афганістан.

У Сумах із метою належного забезпечення житлових умов учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, створення їм сприятливого суспільного середовища, запроваджена процедура надання одноразової цільової матеріальної допомоги за кошти міського бюджету зазначеній категорії осіб, які мають зареєстроване місце проживання та мешкають місті.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО наголошує, що за жодних обставин не піде на політичні компроміси, спрямовані проти громади.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся із сім'ями загиблих в Афганістані та особи з інвалідністю І групи з числа учасників бойових дій на території інших держав.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО взяв участь у відкритті чемпіонату України-2019 з легкої атлетики у приміщенні, що відбувається в Легкоатлетичному манежі.

Представники міської влади взяли участь в урочистому нагородженні за досягнення у 2018 році кращих спортсменів і тренерів обласної організації ФСТ «Спартак».