005.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО від імені міської влади привітала сумських військовослужбовців із професійним святом під час урочистих заходів в обласному академічному театр імені Щепкіна.

Шанoвні захисники України!

Сьогодні за традицією, що бере свій початок із 1993 року, Україна відзначає День Збройних Сил України.

Проте, по-справжньому зрозуміти, що таке українська армія, кожному із нас довелось лише декілька років тому. У часи, коли над нашою країною нависла загроза з боку східного сусіда, українські військовослужбовці показали, на що здатні.

Сучасним захисникам є з кого брати приклад. В арсеналі Збройних Сил України – подвиги минулих поколінь українців у війнах ХХ століття, досвід сучасників, здобутий у миротворчих операціях в гарячих точках світу.

Кожен, хто ніс чи несе нині службу у Збройних Силах України, в тилу чи на передовій, – це приклад мужності, незламності та любові до Вітчизни.

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто забезпечує надійну оборону Вітчизни, береже її недоторканність та територіальну цілісність і згадуємо тих, хто поклав своє життя, боронячи свободу, волю, єдність і незалежність української держави .

Нехай якомога швидше настане мир на сході нашої країни, і вам більше ніколи не доведеться застосовувати військові навички у реальних боях.

Від усієї сумської громади зичу вам міцного здоров’я, витримки та наснаги.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою
міський голова                                                                                                                                 Олександр Лисенко

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО відвідав комунальне підприємство «Шляхрембуд», аби перевірити, як там підготувались до зими. Очільник міста оглянув техніку, яка очищатиме вулиці містj від снігу, та перевірив наявність посипних матеріалів на підприємстві.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО оглянув будівництво футбольного поля в рамках реалізації проектів громадського (партиципаторного) бюджету.

У Сумах відбуваються заходи на вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО обговорив із Надзвичайним та Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом ЯНУКОНІСОМ актуальні питання двосторонньої співпраці.

Міський голова Олександр Лисенко оглянув будинки ОСББ, де цьогоріч за кошти міського бюджету виконали низку капітальних ремонтів.

Представники міської влади взяли участь у відзначенні Дня Гідності та Свободи.

Шановні сумчани!

Щиро вітаю всіх вас з Днем Гідності та Свободи!

Цей день у кожного з нас асоціюється з боротьбою за ідеали свободи і демократії та виховує почуття національної гідності та самоідентичності.

Ми шануємо патріотизм і мужність всіх українців, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 років постали на захист цих ідеалів нашого народу, прагнучи зробити все можливе, аби наша Батьківщина отримала шанс повернутися до родини європейських народів та країн!

Згадуючи трагічні події на столичному майдані Незалежності, вулицях Інститутській та Грушевського, в пам’яті постають величні подвиги наших сучасників, які назавжди увійшли в історію як Герої Небесної Сотні. Серед них і наш земляк Олексій Братушка.

Під час тяжких часів в Україні, в часи неоголошеної війни, багато хто з героїв Майдану добровольцем, одразу з нашої самооборони вирушив на фронт.

Не можу не згадати Героя-сумчанина, який за покликом душі пішов з початку на столичні барикади, а потім – на захист територіальної цілісності нашої країни. Це безстрашний 18-річний Сергій Табала, кіборг «Сєвєр», який став символом мужності, братерства та самопожертви в ім’я майбутнього своєї Батьківщини, і якому присвоєно звання Героя України, на жаль, посмертно. Ми всі пишаємося та шануємо пам’ять наших славетних земляків і всіх  Героїв!

Цьогоріч ми відзначаємо століття початку ще однієї Української революції, 1917-1921 років, коли наші пращури виборювали право жити у власній державі. На жаль, тоді цього не сталося, але вогонь нескореності як смолоскип з покоління в покоління вони передавали нам.

І сьогодні ми повинні з повною відповідальністю усвідомлювати ту величезну ціну свободи, яка передалася від Героїв Крут до Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. Хочемо ми цього чи ні, проте доля посилає нашому народові все нові і нові виклики, які ми з честю повинні перебороти.

Дякую всім захисникам українського народу, які ціною власного життя рішуче відстоювали право всього народу жити у власній, вільній, могутній, процвітаючій європейській державі.

Слава Україні і слава сучасним Героям!

З повагою
міський голова                                                                                                                                 Олександр Лисенко

У суботу, 11 листопада, у обласному центрі відбувся ряд заходів, які завершили Дні Польщі в місті Суми.