003.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

З самого ранку 14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці, в Сумах розпочались урочисті заходи, присвячені Дню захисника України. Вперше містяни святкували з військовим парадом.

Шановні сумчани!


Із прадавніх часів на Покрову Пресвятої Богородиці козацтво вшановувало своїх вояків.

Нині ми продовжуємо славні традиції, і разом із усією
Україною 14 жовтня виявляємо шану до мужності та героїзму оборонців неньки-держави.

Разом із вами схиляюсь перед усіма, хто боронив і боронить рідну землю, хто захищав і захищає її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість, забезпечував і забезпечує захист державного кордону.

Ми не маємо морального права забути бодай одного з тих, хто пожертвував свої життям заради нас і України.
Наш священний обов’язок зберігати пам’ять про кожного, зробити все для того, щоб наступні покоління знали про Олександра Аніщенка, «Сєвєра», «Мєдка», і всіх тих, хто знайшов вічний спокій на Алеї Слави.

Дякую всім захисникам, котрі кожен за місцем своєї служби, охороняють мир та спокій нашої рідної України.

Ваші відвага, відданість і любов до Вітчизни, жертовність, як колись звитяги козаків, надихають нині на вірне служіння Україні та Українському народу.

Бажаю воїнам-оборонцям і всім сумчанам миру та злагоди, родинного затишку, здоров’я, щастя.

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою
міський голова                                                                                                                       Олександр Лисенко

 

 

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував хід робіт із реалізації у Роменському мікрорайоні інфраструктурних проектів, що втілюються коштом міського бюджету.

На вулиці Люблінській триває будівництво першого багатофункціонального стадіону просто неба.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО відвідав комунальне підприємство «Електроавтотранс», де оглянув придбані за кошти міського бюджету нові автобуси, які комунальний перевізник отримав у п’ятницю, 29 вересня.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав освітян Сум із прийдешнім професійним святом, яке вони відзначатимуть у першу неділю жовтня.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував хід робіт із утеплення дитячої поліклініки № 2 та оглянув нове устаткування у міській клінічній лікарні № 1.

Зранку міський голова Олександр ЛИСЕНКО провів зустріч із офіційною делегацією міста Чжуцзі (Китайська Народна Республіка).

У четвер, 21 вересня, до Сум прибули сім вантажівок від благодійного фонду «Help-Point Sumy».

Сумська міська рада та Інститут Східноєвропейських досліджень підписали Угоду про партнерство та співробітництво.