002.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО разом із головою обласної державної адміністрації Романом ГРИЩЕНКОМ, заступником міського голови Вірою МОТРЕЧКО та начальником управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталієм ШИЛОВИМ проінспектував перебіг будівництва сучасного дитячого садка у 12-му мікрорайоні.

Будівництво садка на вул. Інтернаціоналістів розпочалось тиждень тому, і наразі вже готовий котлован.

Заклад зводять за оригінальним сумським проєктом, що пройшов усі необхідні експертизи. Будівля матиме три поверхи (на першому буде басейн), а також підвал та мансарду. Це буде перший в місті садочок із ліфтом. Також він буде доступний для маломобільних груп. Завдяки оригінальності проєкту до закладу потраплятиме багато сонячного світла.

Дошкільний навчальний заклад зможе прийняти 160 дітей. Його поява дозволить розвантажити дитсадок, який нині єдиний у цьому мікрорайоні.

«Ми робимо реальні речі: будуємо садки, ремонтуємо дороги і так продовжуватимемо далі! Навколо цієї земельної ділянки було чимало політичних інсинуацій, які сьогодні ми остаточно розвіюємо – будуємо в 12-му мікрорайоні унікальний дитсадок», – зазначив міський голова.

Будівництво дитсадка ведеться в рамках проєкту «Велике будівництво». На зведення закладу ДФРР надає у поточному році 25 млн грн., місто – 5 млн гривень. Загальна вартість будівництва становить 58,8 млн гривень.

Голова обласної державної адміністрації Роман ГРИЩЕНКО запевнив, що місто та область спільно доведуть проєкт до завершення. Також посадовець повідомив, що кожен об’єкт у рамках проєкту «Велике будівництво» буде обладнаний веб-камерою, і громадяни зможуть спостерігати за ходом будівництва онлайн.

Начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов розповів, що в поточному році планують виконати основні будівельні роботи, з тим щоб в наступному перейти до внутрішніх. За належного фінансування розраховують завершити будівництво до осені наступного року.

Тим часом, повідомив очільник міста, триває робота по відновленню роботи двох дитсадків, що були віддані у приватні руки чи перепрофільовані. Також на підході будівництво дитсадка на Еспланаді.