Друк
Перегляди: 1545

Напередодні Дня Святого Миколая члени Сумського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали сумській громаді через міського голову Олександра ЛИСЕНКА Вифлеємський вогонь миру та привітали сумчан із прийдешніми святами.

Традиційно Вифлеємський вогонь миру сумчани зустрічали під час відкриття головної міської ялинки. Але, оскільки цьогоріч в умовах пандемії усі масові святкові заходи скасовані, цю церемонію провели сьогодні на початку засідання виконавчого комітету.

«Цей вогонь у мене завжди асоціюється із початком зимових свят. Для мене велика честь отримувати його від імені Сумської міської територіальної громади. Я дякую нашим пластунам, що не забуваєте про нас. Ця акція є традиційною і щорічною. Вона нагадує нам про те, як важливо ділитися добром, адже воно не знає кордонів!», – зазначив міський голова.

Нагадаємо, Вифлеємський вогонь миру – Міжнародна щорічна акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.