0010.jpg

Очільник громади Олександр ЛИСЕНКО долучився до урочистостей з нагоди Дня Української Державності, що цього року відзначається вперше.

У заходах також взяли участь представники міської та обласної влади, депутати, громадські діячі, військові, працівники поліції, ДСНС, релігійні діячі.

Зранку посадовці, службовці та містяни вшанували пам’ять нескорених воїнів, які загинули під час бойових дій з російськими найманцями на Сході України, та борців за свободу – Героїв Небесної Сотні.

Далі відбулася офіційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та молебень за державу, який провів архієпископ Сумський і Охтирський ПЦУ МЕФОДІЙ.

«Виклики, які сьогодні випали на долю нашого народу, ми обов’язково переживемо, з любов’ю у серці, один до одного та з вірою в перемогу. Ми є дуже сильним народом, коли ми з вірою, коли з Богом та коли єдині. Нам потрібен мир на нашій землі. І його Господь нам дасть, – наголосив архієпископ. – Хочу подякувати воїнам, захисникам, усім, хто підтримує сьогодні оборонців нашої країни. Нехай Господь благословляє вас і ваші родини. Нехай благословення Боже оберігає кожну хвилину вашого життя».

Очільник громади Олександр Лисенко привітав присутніх зі святом та подякував усім, хто став на захист та оборону міста.

«Це свято має силу тисячоліть, бо наша державність існувала ще тоді, коли не було жодного натяку на Московію. І історія це тільки підтверджує. Своїм вторгненням країна-агресор принесла нам війну, страждання, чисельні жертви і руйнування. Але сумчани захистили своє місто. І я впевнений, що в історії оборони України Суми запам’ятаються своїми захисниками. Запевняю, що ми й далі будемо розвивати наші добровольчі формування, підтримувати, приймати спільні рішення, бо наша мета – перемога!»

Олександр Лисенко з нагоди Дня Української Державності за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вірність військовій присязі, активну громадську позицію нагородив військовослужбовців подяками міського голови із врученням нагрудної відзнаки, грамотами міського голови й одного захисника – почесною відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом» ІІІ  ступеня.