0012.jpg

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій провела позачергове засідання у зв’язку з поширенням COVID-19 у Сумській міській ТГ і заходами реагування на погіршення ситуації з захворюваністю.

Начальник управління охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО повідомила, що ситуація з COVID-19 у сумській громаді наразі стабільно складна. Спостерігається зростання кількості нових випадків коронавірусної хвороби та стаціонарних хворих. Також знову реєструються летальні випадки, пов’язані з цією недугою. З огляду на це медики запропонували повернутися до найпростіших, але ефективних обмежувальних протиепідемічних заходів.

Зваживши на аргументи управління охорони здоров’я, комісія вирішила заборонити на території Сумської міської територіальної громади перебування в громадських будівлях, громадському транспорті, об’єктах торгівлі та ресторанного господарства, під час масових заходів без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот (у тому числі виготовлених самостійно).

Фізичним особам рекомендовано забезпечити отримання повного курсу щеплення від COVID-19 дозволеними ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях вакцинами.

Суб’єкти господарювання мають обслуговувати відвідувачів з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра.

Протокол