006.jpg

У КНП «Клінічна лікарня № 4» запрацювало реабілітаційне відділення, де жителі не тільки сумської громади та області, а й усієї країни можуть отримати унікальні послуги на новітньому обладнанні.

Реабілітаційне відділення має шість палат з комфортними умовами перебування пацієнтів, розраховане на 30 ліжок.

Є процедурний кабінет, зал фізичної терапії, кабінет асистивних технологій, зал ерготерапії, кабінет з терапії мови та мовлення, кабінет для надання психологічної допомоги, кабінет масажу, кабінет апаратної фізіотерапії.

Новітнє обладнання забезпечує усунення або компенсацію порушених чи втрачених функцій.

«Ми не залишаємо без уваги медичну галузь, адже люди повинні отримувати якісну медичну допомогу, підтримувати своє здоров’я, проходити реабілітацію. У новому реабілітаційному відділенні можна отримати весь спектр послуг. І ми будемо розвивати цей напрямок, адже з наступного року, за вимогою, реабілітаційні відділення повинні бути в кожній лікарні. Наразі всі ремонтні роботи всередині завершені. Їх робили коштом бюджету громади. Залишилося зробити зовнішні роботи, встановити ліфти. Тому продовжуємо розвивати та покращувати нашу медичну галузь», – зазначив Олександр Лисенко.

У відділенні працюють спеціалісти відповідно вимог НСЗУ: лікарі з фізичної реабілітації, фізіотерапевти, невропатологи, ортопеди-травматологи, психотерапевт, психолог, логопед, фізичні терапевти, ерготерапевти.

«У реабілітаційному відділенні надається медична, соціальна фізична, психологічна реабілітація. Працює мультидисциплінарна команда лікарів, яка надає повний спектр реабілітаційних послуг. Для кожного пацієнта складається індивідуальний план лікування. Звертатися за допомогою можуть всі громадяни України», – зазначив директор КНП «Клінічна лікарня № 4» Дмитро КРАВЦОВ.

За словами директора закладу, лікарі реабілітаційного відділення мають відповідну підготовку та постійно вдосконалюють свої навички, проходять стажування за кордоном. КНП «Клінічна лікарня № 4» співпрацює з СумДУ, а реабілітаційне відділення є базою для проходження практики для студентів відповідних медичних спеціальностей.