001.jpg

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула питання початку опалювального сезону 2023 – 2024 років.

Комісія заслухала керівників галузей освіти та медицини, а також обласного центру з гідрометеорології.

Заступник начальника управління освіти Наталія ГОНЧАРОВА повідомила, що в понеділок, 9 жовтня в закладах освіти температура повітря у приміщеннях становила 14 – 16°C, сьогодні – на пів градуса нижче, тому є необхідність обігріву закладів, насамперед дитсадків.

Натомість начальник управління охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО поінформувала про те, що наразі в стаціонарних відділеннях лікарень термометри показують не менше 20°C. Тож, з огляду на очікуване потепління, заклади медицини можуть поки не вмикати опалення.

Начальник Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександр ПОНОМАРЬОВ зауважив, що завтрашній ранок буде найхолоднішим цього тижня. А вже з 12 жовтня очікується підвищення температури повітря. Відносно тепла погода протримається до 18 – 19 жовтня.

З огляду на надану інформацію, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення почати з середи, 11 жовтня, подачу теплоносія до закладів дошкільної та загальної середньої освіти, медицини, соціальної сфери, галузі культури за заявками їхніх керівників.

«У тих закладах, де перебувають діти, хворі, люди поважного віку, повинно бути тепло. У випадку, коли температура в приміщеннях не відповідає нормам, необхідно вмикати опалення. Зрозуміло, що маємо заощаджувати, але не там, де йдеться про здоров’я сумчан. У керівників є можливість регулювати подачу теплоносія і за потреби, вони можуть це робити», – сказала в. о. очільника сумської громади Юлія ПАВЛИК.

Також вона наголосила відповідним структурам на необхідності оперативного розв'язання всіх питань, що можуть гальмувати початок опалювального сезону та заважати його перебігу.

Суми|новини Сум|сумські новини|укрнет