003.jpg

Інформація про актуальну ситуацію.

Безпекова ситуація на Сумщині:

  • протягом дня 13 червня росіяни здійснили 11 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 42 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Дружбівська громади. Вночі та зранку 14 червня росіяни здійснили дев'ять обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 30 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська, Великописарівська та Дружбівська громади.

 Нагадуємо балансоутримувачам про відповідальність за несвоєчасний доступ до об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту під час сигналу «Повітряна тривога». Мешканцям, чиї укриття в будинках під час тривоги були закриті, необхідно звертатись за номерами: 102 (поліція), (0542)70-10-08 або (067)5390633 (відділ «Служба 15-80»).

Холодне водопостачання: 

  • у зв'язку з поривом не подається холодна вода споживачам по вул. Володимира Косинського, 19; с. Нижнє Піщане; вул.Виноградна, 23.

Гаряче водопостачання:

  • у зв'язку з проведенням гідравлічних випробувань у низки споживачів відсутнє гаряче водопостачання;                                                       

Електроенергія:

  • заплановане застосування графіків погодинних відключень з 18:00 до 22:00.

Транспорт:

  • пасажирів перевозять 53 одиниці комунального (37 тролейбусів і 16 автобусів) і 180 одиниць приватного громадського транспорту. 

Погода:

  • протягом доби спостерігатиметься мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер змінних напрямків 3 – 8 м/с, температура повітря 23 – 25°C тепла.

Оперативно отримувати інформацію про аварійні відключення за адресами, а також подавати заявки можна за допомогою міського чат-бота «Суми 15-80» у Viber або Telegram