0012.jpg

Інформація про актуальну ситуацію.

Безпекова ситуація на Сумщині:

  • протягом дня 22 червня росіяни здійснили 30 обстрілів прикордонних територій і населених пунктів Сумської області (зафіксовано 91 вибух). Обстрілів зазнали Миколаївська, Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Глухівська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська та Зноб-Новгородська громади. Вночі та зранку 23 червня росіяни здійснили 10 обстрілів прикордонних територій і населених пунктів Сумської області (зафіксовано 34 вибухи). Обстрілів зазнали Садівська, Юнаківська, Білопільська, Есманьська, Шалигинська та Середино-Будська громади. 

Нагадуємо балансоутримувачам про відповідальність за несвоєчасний доступ до об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту під час сигналу «Повітряна тривога». Мешканцям, чиї укриття в будинках під час тривоги були закриті, необхідно звертатись за номерами: 102 (поліція), (0542)70-10-08 або (067)5390633 (відділ «Служба 15-80»).

Гаряче водопостачання:

  • на проведення гідравлічних випробувань і ремонт зупинено п'ять котелень і три ЦТП, у зв'язку з чим у низки споживачів відсутнє гаряче водопостачання;

Електроенергія:

  •  заплановані графіки погодинних відключень.

Транспорт:

  • пасажирів перевозять 41 одиниця комунального (26 тролейбусів і 15 автобусів) і 130 одиниць приватного громадського транспорту. 

Погода:

  • вдень спостерігатиметься мінлива хмарність, короткочасний дощ, гроза. Вітер західний 7 – 12 м/с, місцями шквали 15 – 20 м/с.  Стовпчики термометрів показуватимуть 26 – 28°C тепла.

Оперативно отримувати інформацію про аварійні відключення за адресами, а також подавати заявки можна за допомогою міського чат-бота «Суми 15-80» у Viber або Telegram