У Сумській громаді комунальні служби та співробітники ДСНС працюють у посиленому режимі, ліквідовуючи наслідки надзвичайної сиутації.
У деяких районах обласного центру зафіксовані підтоплення житлових будинків, а також об'єктів інфраструктури.
Складні погодні умови: поєднання дощу, який тривав з вечора, та талого снігу спричинили надлишок вологи, а мерзлий ґрунт не може повноцінно поглинати воду.
Комісія з ТЕБ та НС визнала ситуацію надзвичайною місцевого рівня (природного характеру) та визначила заходи з ліквідації наслідків.
Виконання робіт координує в.о. міського голови Артем КОБЗАР, який наголосив, що задіяні усі можливі засоби та техніка, аби якнайшвидше стабілізувати ситуацію.
Протягом дня бригади комунальних підприємств та ДСНС виконували роботи з відкачування води у домогосподарствах, очищення дощоприймальних колодязів і водовідвідних каналів. Враховуючи зниження температури повітря, проводилося посипання небезпечних ділянок доріг протиожеледними матеріалами. Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації триває.