Друк
Перегляди: 9487

Інтерактивна веб-платформа "Відкрите Місто" призначена для привернення уваги до актуальних проблем міста та спрощення комунікацій між громадянами та структурними підрозділами міської ради.

Будь-яке місто не можливо уявити без різних великих і малих комунальних проблем, які вимагають вирішення. Кожен з нас, мешканців міста, зустрічається з цими прикрими неприємностями: відкриті люки, ями на дорогах, переповненні сміттєві контейнери чи їх відсутність, поламані дерева чи неприбрані прибудинкові території.

Разом ми можемо зробити так, щоб цих проблем ставало менше, а життя у місті - комфортнішим.

Якщо Ви бажаєте поінформувати міську владу про ту чи іншу проблему, яку необхідно вирішити, залиште своє повідомлення про неї, зайшовши на сайт "Відкрите Місто" та натисніть кнопку "Повідомити".

Якщо Ви хочете взяти участь у вирішенні уже виявлених проблеми, перегляньте перелік опублікованих проблем та визначте для себе, що Вам під силу вирішити самостійно або організованою групою мешканців. Залиште коментар про свої наміри під повідомленням про проблему, щоб його побачив автор.

Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та участь у виявленні та вирішенні проблем нашого міста.

Як працює система «Відкрите місто»?

1. Для повідомлення про виявлену проблему чи несправність користувачу необхідно зареєструватися на порталі, вибрати категорію, до якої відноситься проблема, додати фото- та/або відеофайли та вказати адресу чи координати проблемної ділянки на карті.

2. Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично відправляється відповідальним органам влади/організаціям. За необхідності виконавець чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача.

3. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади/організація вирішує проблему. Якщо проблема не може бути вирішена відразу чи протягом певного прийнятного часу, відповідальний працівник інформуватиме користувача щодо обґрунтованих причин неможливості вирішення цієї проблеми.

Відео про проект

Відеоінструкція користування сайтом

Відеоінструкція користування мобільним додатком сервісу

Інструкція користувача

Юридичний статус повідомлення

Ваше повідомлення носить інформаційний характер та не підпадає під дію Закону України «Про звернення громадян». Цим повідомленням Ви інформуєте місцеві органи влади про актуальну проблему для громади міста. Ваше повідомлення буде розглянуте профільним структурним підрозділом місцевого органу влади, про що Вас буде повідомлено на адресу електронної пошти та через портал «Відкрите місто». Разом з тим, орган влади може попросити у Вас надати більш детальну інформацію про зазначену проблему або запропонувати взяти участь у вирішенні цієї проблеми спільними зусиллями. Звертаємо Вашу увагу, що така комунікація має неофіційний характер. Для отримання офіційної відповіді від органу влади або для повідомлення про особисту проблему необхідно підготувати офіційне звернення відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
Разом з тим, повідомляємо, що Ваше повідомлення не містить інформацію про персональні дані.

Про організацію роботи виконавчих органів Сумської міської ради з інтерактивною веб-платформою «Відкрите місто»

Перейти на веб-портал «Відкрите місто»