004.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Вітаємо на оновленому офіційному сайті Сумської міської ради!

В цьому матеріалі Ви зможете знайти інформацію щодо перенесення матеріалів зі старої версії сайту на нову та відомі проблеми. Стаття постійно буде оновлюватися.

Щоби скористатися низкою онлайн-сервісів та послуг, які надаватимуться на новому сайті, користувачам необхідно заново пройти процедуру реєстрації.

Якщо Ви не знайшли якусь інформацію на оновленому сайті, то можете знайти її на старій версії. Сайт meria.sumy.ua продовжить працювати та зберігати всі матеріали та файли, що були на ньому до 01.04.16р.

 

Наповненість сайту за розділами:

 • Новини - перенесені матеріали за 2016 рік
 • Міська влада - перенесений весь розділ (оновлено 22.04.16)
 • Документи - проекти рішень та рішення, розпорядження міського голови перенесені за 2016й рік, всі інші підрозділи розділу "Документи" - перенесені повністю
 • Адміністративні послуги (розділ на старій версії сайту - "ЦНАП") - перенесено в повному обсязі
 • Місто (розділи на старій версії сайту - "Місто", "Городянину" та "Підприємцю") - розділи "Місто", "Підприємцю" та "Городянину" перенесені повністю (оновлено 15.04.16)
 • Довідка - перенесений повністю
 • Зворотній зв`язок (розділ на старій версії сайту - "Приймальня") - перенесено все, окрім запитань в онлайн-приймальню (оновлено 28.03.16)

 

Відомі проблеми із сайтом:

 • можливі проблеми із реєстрацією та авторизацією на сайті (вирішиться в найкоротший термін). На сайті реєстрація проходить без проблем, але не приходять листи для активації аккаунту. активацію поки що проводять адміністратори сайту в ручному режимі. Тому, якщо ви не отримали листа, то все рівно під своїм логіном та паролем зможете зайти на сайт трохи пізніше після реєстрації.
 • можливі накладення статей одна на іншу (буде виправлятися по мірі наповнювання та тестування сайту)
 • можливі некоректні форматування статей (вирівнювання по лівому краю або центру, розміщення статей зліва, а не по центру, та інше) (буде виправлятися по мірі наповнювання та тестування сайту)
 • можлива недоступність сайту або повільне завантаження сторінок - сайт розміщено на сервері комунального підприємства "Інфосервіс", який буде проходити перевірку в штатному режимі роботи сайту (велика кількість користувачів або завантаження великої кількості файлів одночасно)

 

Триває доопрацювання та буде в подальшому введено в роботу:

 • відео- та аудіоплеєри для файлів, що розміщюються на сервері разом з сайтом, а не на сторонніх ресурсах

 

Якщо Ви знайшли помилку в роботі сайту, якої ще немає в переліці "Відомі проблеми із сайтом" даної статті, то просимо надіслати листа з описом даної помилки (по можливості зі скріншотом даної помилки) на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Оновлено 28.03.16: перенесено всі матеріали розділу "Зворотній зв`язок" (розділ на старій версії сайту - "Приймальня"), окрім запитань в онлайн приймальню

Оновлено 29.03.16: перенесено всі матеріали підрозділу "Підприємцю" (на старому сайті розділ "Підприємцю") розділу "Місто"

Оновлено 04.04.16: Відображаються інтерактивні карти в статтях розділу "Місто - Гостям міста"

Оновлено 15.04.16: Закінчено наповнення та відрито підрозділ "Городянину" розділу "Місто" (на старому сайті розділ "Городянину"). Також за останній час на сайт добавлено можливість перегляду петицій з Єдиної системи місцевих петицій (інформація оновлюється автоматично з сайту петицій), добавлено можливість переглядати на сайті всю інформацію з сайту проекту "Відкрите місто" (також автоматично оновлюється)

Оновлено 25.04.16: закінчено оформлення підрозділу "Виконавчі органи - Структурні підрозділи"