006.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Фонд Менеджерських Ініціатив та Сумська міська рада проводять опитування серед сумчан щодо якості життя та громадських послуг, які надаються в місті.

ПОГОДЖЕНО

О.М. Лисенко

 


п/п
Прізвище, ім’я по батькові, посада Дні прийому Час прийому
1

ЛИСЕНКО Олександр Миколайович

міський голова

Другий, четвертий четвер 14.00-18.00
2

ВОЙТЕНКО Володимир Володимирович

перший заступник міського голови

Перший,  третій, п’ятий вівторок 14.00-18.00
3

ПАК Степан Якович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Другий, четвертий вівторок 14.00-18.00
4

ВОЛОШИНА Ольга Михайлівна

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Перший, третій, п’ятий понеділок 14.00-18.00
5

ЖУРБА Олександр Іванович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Перший, третій, п’ятий четвер 14.00-18.00
6

БАРАНОВ Андій Володимирович

секретар Сумської міської ради

Друга, четверта п’ятниця 14.00-18.00

В прийомні дні з 08.00 до 12.00 до керівництва Сумської міської ради можна звернутись за телефоном 700-007

Згідно із Законом України «Про звернення громадян» сумчани можуть спрямовувати свої усні звернення за допомогою засобів телефонного зв’язку.

Для цього в міській раді працює телефон «гарячої лінії» – (0542) 700-007, куди мешканці міста можуть скеровувати свої повідомлення.

Всі телефонні дзвінки будуть зареєстровані та опрацьовані згідно з чинним законодавством.

Безоплатна правова допомога

З метою створення належних умов для набуття громадянами певного обсягу правових знань та навичок у їх застосуванні, надання безоплатних консультацій особам, які потребують соціального захисту та підтримки, необхідних для прийняття рішень з питань державного і приватного життя, захисту їх прав і свобод при виконавчому комітеті Сумської міської ради діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги.

  1. Особистий прийом громадян у міській раді здійснюється міським головою, його заступниками з питання діяльності виконавчих органів ради та секретарем міської ради в установлені графіком дні з 14.00 до 18.00.
    Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.
  2. Особистий прийом громадян в інші дні та години, крім неділі та святкових днів, проводиться працівниками відділу звернень громадян управління публічної політики департаменту комунікацій та інформаційної політики.

Увага!

Відповідно до Регламенту роботи виконавчих органів Сумської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради № 166 від 15.04.2014 року в Сумській міській раді запроваджено прийом звернень громадян в електронній формі за допомогою Державної інформаційної системи електронних звернень громадян (портал z.gov.ua).

Питання роботи зі зверненнями громадян є одним із пріоритетних напрямків у діяльності виконавчих органів Сумської міської ради.

Розгляд звернень громадян на адресу міського голови, Сумської міської ради та її виконавчого комітету здійснюється відповідно до вимог: