0012.jpg

На виконання пункту 5.1. рішення Сумської міської ради від 29.03.2023 № 3650-МР «Про розроблення містобудівної документації «Комплексний план просторового розвитку території Сумської міської територіальної громади» у відповідності з заходами підготовчого етапу, визначеного пунктом 42 постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», Департаментом забезпечення ресурсних платежів (далі – Департамент), отримано пропозиції від фізичних та юридичних осіб до проєкту зазначеної містобудівної документації.

Організатор громадського обговорення

Департамент забезпечення ресурсних платежів.

Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати)

Вулиця 2-а Харківська в місті Суми Сумського району Сумської області.

Відповідно до рішення Координаційної ради з впровадження Стратегії розвитку міста Суми до 2030 року з розгляду проєкту Стратегії розвитку Сумської міської територіальної громади до 2027 року з метою проведення електронних консультацій з громадськістю на офіційному сайті Сумської міської ради 19 квітня 2023 був розміщений проєкт Стратегії розвитку Сумської міської територіальної громади до 2027 року.

Публічні консультацій з громадськістю у вигляді засідання круглого столу щодо обговорення проєкту Стратегії розвитку Сумської міської територіальної громади до 2027 року.

Організатор  - управління стратегічного розвитку міста.

Організатор громадського обговорення – Управління освіти і науки Сумської міської ради (далі – Управління).

На виконання розпорядження міського голови від 04.04.2023 року № 100-Р «Про проведення консультацій з громадськістю щодо проєктів рішень Сумської міської ради з оптимізації мережі та реорганізації закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади», відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами), 04 квітня 2023 року на Інформаційному порталі Сумської міської ради та офіційному вебсайті управління освіти і науки Сумської міської ради були розміщені інформаційні повідомлення про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом зустрічей (нарад) з громадськістю, надання пропозицій та зауважень у письмовій, усній формі з питань (у тому числі в електронному вигляді) щодо проєктів рішень Сумської міської ради, а саме:

  • «Про затвердження Перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади на 2023 – 2027 роки»;
  • «Про реорганізацію Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Сумської міської ради шляхом приєднання до Комунальної установи Сумська гімназія № 1 м. Суми Сумської області».

На виконання рішення Сумської міської ради від 23.02.2023 року № 3547 «Про розроблення містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану м. Суми» Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради (далі – Департамент) в рамках виконання підготовчого етапу отримав пропозиції від фізичних та юридичних осіб до проєкту даної містобудівної документації.

Впродовж встановленого строку на адресу Департаменту надійшло 114 пропозицій, з яких: 103 – надані громадянами (у т.ч. 8 – колективні) і 11 – від юридичних осіб (Додаток 1 https://u.to/JTSbHw або за посиланням).

Організатор громадського обговорення - управління стратегічного розвитку міста.

9 липня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засад державної регіональної політики та політики відновлення регіонів і територій». Відтепер Стратегія розвитку територіальної громади є головним обов’язковим планувальним документом розвитку громади.

Громадське обговорення проводилось з питання зміни назви (перейменування) вулиці Депутатська на вулицю 15 окремого стрілецького батальйону в місті Суми Сумського району Сумської області.

Організатор громадського обговорення - Департамент забезпечення ресурсних платежів (далі – Департамент).

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Сумської міської територіальної громади.

Розпочато розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Сумської міської територіальної громади.