002.jpg

СПИСОК
голів квартальних комітетів кварталів приватного сектора міста
Ковпаківський район

За інформацією АТ «Сумигаз», відповідно до положень пункту 4 глави 4 розділу IX Кодексу ГРМ та пункту 5.5 розділу V Типового договору розподілу споживачі, що є побутовими, які за умовами цього Договору розраховується за показами лічильників газу, зобов’язані щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти календарних днів (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ в один із таких способів:

Надавачі послуг з поводження з побутовими відходами розрахували планові тарифи на свої послуги з врахуванням змін, які відбулися щодо території обслуговування, удорожчання витратних матеріалів тощо.

Жителі багатоповерхових будинків м. Суми останнім часом турбують незручності, обумовлені зупинкою роботи ліфтів обслуговуючими організаціями. Отже - як діяти, якщо у вашому будинку чи під’їзді вимкнули ліфт?

Ще з радянських часів жителі багатоповерхових будинків звикли, що ремонти та обслуговування ліфтів – не їхня справа, цим має займатися ЖЕК і міська влада. Однак з 2018 р. все змінилося – вступив в дію Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Тепер відповідальність за всі приміщення будинку, інженерні мережі та ліфти несуть саме мешканці будинку. Це логічно – адже в багатоквартирних будинках, як правило, 99,9% квартир давно приватизовано. Управитель (ЖЕК, керуюча компанія) тільки обслуговують будинок, збираючи за цю послугу кошти із його мешканців. Тому тепер оплачувати ремонт ліфтів мають також жителі будинку. Це варто розуміти – ні міська влада, ні інші державні організації не зобов’язані це робити.

На виконання вимог «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 № 630, АТ «Сумське НВО» повідомляє територіальну громаду міста Суми, що проект інвестиційної програми АТ «Сумське НВО» у сфері теплопостачання на 2020 рік, 18 червня 2020 року розміщено на офіційному веб-сайті АТ «Сумське НВО» у мережі Інтернет.

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання врахування пропозицій та зауважень громадськості Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради оприлюднює проект Схеми санітарного очищення міста Суми та населених пунктів Сумської міської ОТГ (зі змінами) та Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту внесення змін до Схеми санітарної очистки міста Суми.

Повна назва документа державного планування, що пропонується до обговорення: проект «Схема санітарного очищення міста Суми та населених пунктів Сумської міської ОТГ» (зі змінами).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Виконавчий комітет Сумської міської ради.

Передбачувана процедура громадського обговорення , у тому числі:

  • дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 03 квітня 2020 року і триває до 03 травня 2020 року включно;
  • способи участі громадськості: зауваження і пропозиції до проекту Схеми санітарного очищення міста Суми та населених пунктів Сумської міської ОТГ, Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту внесення змін до Схеми санітарної очистки міста Суми подаються у письмовому та електронному вигляді.
  • орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування: Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради (40004, м. Суми, вул. Горького, 21).
  • Проект Схеми санітарної очистки міста Суми та населених пунктів Сумської міської ОТГ та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту внесення змін до Схеми санітарної очистки міста Суми розміщено на офіційному сайті Сумської міської ради https://smr.gov.ua/.
  • орган до якого подають зауваження та пропозиції, поштова та електронна адреси та строк подання зауважень і пропозицій: Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради (40004, м. Суми, вул. Горького, 21), контактний телефон – (0542) 700-597:, електронна адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
  • Строки подання зауважень та пропозицій: з 03 квітня 2020 року до 03 травня 2020 року включно.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту внесення змін до Схеми санітарної очистки очищення міста Суми та населених пунктів Сумської міської ОТГ

Схема санітарного очищення міста Суми та населених пунктів Сумської міської ОТГ (зі зімнами)

Графічна частина Схеми

Відповідно до рішення Сумської міської ради від 29.01.2020 р. №6369-МР "Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів для участі Сумської міської ради в організації та співфінансуванні капітального ремонту багатоквартирних будинків", департамент інфраструктури міста забезпечує ведення онлайн-списку капітального ремонту багатоквартирних будинків на офіційному сайті Сумської міської ради.

Оновлення списку відбувається після реєстрації розпорядником поданої заяви та публікується на офіційному сайті.

Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради повідомляє про проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання-виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

  1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Організатор конкурсу – Виконавчий комітет Сумської міської ради, адреса: 40030, м. Суми, м-н. Незалежності, 2.

Робочий орган з організації підготовки та проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання-виконавців комунальних послуг з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади – Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради (далі – Робочий орган), адреса: 40030, м. Суми, вул. Горького, 21.