002.jpg

Абрамітов Артур Юрійович народився 15 липня 1992 року в м. Суми, Сумської області в родині робітників.

З 1999 року навчався в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 18 м. Суми, де приймав активну участь у олімпіадах. Ще з лав школи мріяв стати видатним футболістом, що i спонукало вибору майбутньої професії.

У 2007 році, навчаючись у 9-Г клaci, Артур вступив до лав Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке». Прислухався до дорослих козaків, зацікавлено переймав їх досвід, вміння та навички. Згодом при школі було створено дієвий учнівський козацький підрозділ, який очолив заставний Марзпет Маргарян. Джура Артур Абрамітов дуже пишався своїм першим козацьким званням. Брав активну участь у багатьох козацьких заходах. Не пройшло й року, як завзятого джуру знали чи не всi отамани дорослих структурних підрозділів паланки. Згодом Артур став першим помічником свого заставного.

Народився 1 січня 1957 року в селі Яблучне Велико-Писарівського району Сумської області в родині селян.
У 1977 році закінчив Сумське музичне училище по класу труби.
У цьому ж році розпочав свій професійний та творчий шлях музикантом в оркестрі Сумського музичного драматичного театру ім. М. Щепкіна.
Розкривши свій талант у Сумах, Деркач В.Ф. протягом 1977-1981 років, перебуваючи на військовій строковій службі, був музикантом 14-го оркестру штабу Київського військового округу.
Після строкової військової служби навчався на військово-диригентському факультеті Московської державної консерваторії ім. П.І. Чайковського. Закінчивши у 1986 році навчання в консерваторії, обійняв посаду заступника начальника – військового диригента 9-го оркестру штабу Одеського військового округу.

Народився 08 квітня 1983 року в с. Ходине Глухівського району Сумської області в сім’ї робітників.
З 1992 по 2001 рік навчався у Ходинській загальноосвітній школі. Після закінчення школи, вступив до професійно-технічного училища №31 м. Глухова, де здобув кваліфікацію «Тракторист-машиніст». В 2002 році Сергій був призваний до Лав Збройних Сил України (частина зв’язку). Наприкінці служби частину розформували, тому він не залишився в армії. Деякий час працював у Глухівському лісгоспі, проте душа воліла іншого. В 2005 році Сергій пішов на службу в міліцію, де працював чотири роки у патрульно-постовій частині. За відмінну службу нагороджений іменним годинником.

Народився 11 серпня 1975 року в м. Суми.
З 1982 року по 1992 рік навчався в Сумській спеціалізованій школі №2. Був активним хлопчиком: займався спортивною гімнастикою, захоплювався футболом, шахами.
Після закінчення середньої школи навчався на вечірніх курсах бухгалтерського обліку при курсовому навчальному центрі м. Суми та отримав кваліфікацію бухгалтера.

Віталій Іванович Маслянка народився 23 лютого 1972 року в місті Кокчетав Казахської РСР в сім’ї робітників.
У 1981 році сім’я переїхала до міста Суми, де Віталій пішов навчатися до Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №19, яку закінчив у 1987 році. Цього ж року вступив до Сумського професійно-технічного училища №24, після закінчення отримав спеціальність «Кравець чоловічого верхнього одягу».

Народився 05 червня 1974 року в місті Суми.
З 1982 по 1993 роки навчався в Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №4. Андрій був розумним хлопцем та дуже любив спорт, йому легко давалися точні науки, складні технічні завдання й спортивні змагання. Для нього характерними були аналітичність мислення, швидкий допитливий розум і наполегливість розпочату справу доводити до кінця.

Народився 05 квітня 1989 року в місті Сомбатхей, Угорщина в сім’ї військово-службовця.
З 1996 по 2001 роки навчався в кримській школі. В 2001 році сім’я переїхала до міста Суми, де Олександр пішов до 7-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8. Після закінчення школи в 2005 році Олександр вступив до коледжу Сумського національного аграрного університету (селище Веретенівка).

Семен Семенович — український революціонер-підпільник. Лідер Сумської обласної мережі ОУН під час німецької окупації. Голова товариства «Просвіта» у м. Суми (1942 рік). Діяч у царині професійної освіти, педагог.

Семен Сапун народився 17 квітня 1893 року в с. Попівка Карлівського району Полтавської області в родині заможних селян.

Народився 19 вересня 1948 року в с. Мала Рибиця Сумської області. Батько Михайла був бригадиром на Сумському машинобудівному заводі ім. Фрунзе, мати пішла з життя, коли хлопець був ще зовсім малим. Тоді тато забрав його з Малої Рибиці у Суми, де він і закінчував школу.

Михайло Митрофанович народився 06 листопада 1914 року в селі Княже-Байгора Хворостянського району Воронезької області (нині Липецька обл.) в сім’ї незаможних селян. Батько, Карташов Митрофан Федорович, та мати, Карташова Марія Семенівна, до і після Жовтневої революції займались сільським господарством. В 1923 році батько вступив до колгоспу і працював до 1931 року. В 1931 році він помер. Мати померла в 1922 році.