0012.jpg

Громадське обговорення проводилось з питання відмови від раніше присвоєних імен фізичних осіб закладам загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади, а саме:

1. Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-III ступенів №2 ім. Д. Косаренка, м. Суми, Сумської області.

2. Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-III ступенів №3 ім. генерал-лейтенанта А. Морозова, м. Суми, Сумської області.

3. Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-III ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О.А. Бутка, м. Суми, Сумської області.

4. Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-III ступенів №12 ім. Б. Берестовського, м. Суми, Сумської області.

5. Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-III ступенів №13 ім. А.С. Мачуленка, м. Суми, Сумської області.

6. Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-III ступенів №15 ім. Дмитра Турбіна, м. Суми, Сумської області.

7. Сумський заклад загальної середньої освіти І-III ступенів №19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради.

Організатор громадського обговорення – Управління освіти і науки.

Організатор громадського обговорення: Управління освіти і науки Сумської міської ради.

Найменування об’єктів права власності, яким пропонується відмовитися від імен фізичних осіб, що були присвоєні раніше:

1. Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-III ступенів №2 ім. Д.Косаренка, м. Суми, Сумської області.

2. Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-III ступенів №3 ім. генерал-лейтенанта А.Морозова, м. Суми, Сумської області.

Громадське обговорення проводилось з питання зміни назви (перейменування) вулиці Писарівська на вулицю Євгена Коростильова в місті Суми Сумського району Сумської області.

Організатор громадського обговорення - Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі – Управління).

Організатор громадського обговорення – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі – управління).

Громадське обговорення проводилось з питання зміни назви (перейменування) вулиці Зої Космодем’янської в місті Суми Сумського району Сумської області.

Організатор громадського обговорення – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі – управління).

Громадське обговорення проводилось з питання присвоєння назви (найменування) бульвару Лівобережний у місті Суми Сумського району Сумської області (район мікрорайону «Еспланада»).

1. Організатор громадського обговорення: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (найменування): вулиця Писарівська в місті Суми Сумського району Сумської області.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву вулиці Писарівська на вулицю Євгена Коростильова в місті Суми Сумського району Сумської області.

Організатор громадського обговорення під час розгляду питання зміни назв (перейменувань) вулиці Суворова та провулку Суворова в місті Суми Сумського району Сумської області - Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі – Управління).

Громадське обговорення проводилось з приводу розгляду питання про зміну назв (перейменувань) вулиці Суворова та провулку Суворова в місті Суми Сумського району Сумської області, які не були перейменовані в порядку та в терміни встановлені Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

 1. Організатор громадського обговорення: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.
 2. Об’єкт права власності, якому пропонується присвоїти назву (найменування):
 3. Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву вулиці Зої Космодем’янської в місті Суми  Сумського району Сумської області, яка не була перейменована в порядку встановленому Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
 4. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради відповідно до запиту Рудоманова Олександра помічника народної депутатки України Савчук Оксани Василівни.
 5. Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 17 лютого 2022 року.
 6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на адресу електронної пошти: arh@smr.gov.ua до 17 лютого 2022 року включно.

Організатор громадського обговорення: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

 1. Об’єкт права власності, якому пропонується присвоїти назву (найменування): бульвар, що знаходиться у місті Суми Сумського району Сумської області (район мікрорайону «Еспланада»).
 2. Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується присвоїти назву (найменування) бульвару Лівобережний у місті Суми Сумського району Сумської області (район мікрорайону «Еспланада»).
 3. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.
 4. Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 17 лютого 2022 року.
 5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на адресу електронної пошти: arh@smr.gov.ua до 17 лютого 2022 року включно.

Організатор громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Піонерська в селі Стецьківка Сумського району Сумської області - Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі – Управління).
Громадське обговорення проводилось з приводу розгляду питання про зміну назви (перейменування) вулиці Піонерська в селі Стецьківка Сумського району Сумської області, яка не була перейменована в порядку та в терміни встановлені Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».