003.jpg

Громадське обговорення проводилось з питання зміни назви (перейменування) вулиці Писарівська на вулицю Євгена Коростильова в місті Суми Сумського району Сумської області.

Організатор громадського обговорення - Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі – Управління).

Ініціатором зміни назви (перейменування) вулиці Писарівська на вулицю Євгена Коростильова в місті Суми Сумського району Сумської області був депутат Сумської міської ради Лазарєв Єфрем Олександрович (депутатський запит від 07.12.2021 № 3, підтриманий депутатами Сумської міської ради згідно рішення від 17.12.2021 № 2552-МР).

Відповідно до розпорядження Сумського міського голови від 16.02.2022 №38-Р «Про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Писарівська на вулицю Євгена Коростильова в місті Суми   Сумського району Сумської області», Управлінням було підготовлене та подане на оприлюднення, а Департаментом комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради 22.02.2022 оприлюднене на офіційному сайті Сумської міської ради інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Писарівська на вулицю Євгена Коростильова в місті Суми Сумського району Сумської області (далі – Інформаційне повідомлення).

Пропозиції (зауваження) Управлінням приймались з дня оприлюднення Інформаційного повідомлення (22.02.2022) і до 03.05.2022.

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та введенням в Україні воєнного стану пропозиції (зауваження) до Управління не надходили.

Ураховуючи зазначене вище, пропозиція щодо перейменування однієї із вулиць міста Суми ім’ям Євгена Коростильова буде внесена Управлінням на розгляд відповідної робочої групи при Сумській міській раді.

Організатор громадського обговорення – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі – управління).

Громадське обговорення проводилось з питання зміни назви (перейменування) вулиці Зої Космодем’янської в місті Суми Сумського району Сумської області.

Організатор громадського обговорення – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі – управління).

Громадське обговорення проводилось з питання присвоєння назви (найменування) бульвару Лівобережний у місті Суми Сумського району Сумської області (район мікрорайону «Еспланада»).

1. Організатор громадського обговорення: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (найменування): вулиця Писарівська в місті Суми Сумського району Сумської області.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву вулиці Писарівська на вулицю Євгена Коростильова в місті Суми Сумського району Сумської області.

Організатор громадського обговорення під час розгляду питання зміни назв (перейменувань) вулиці Суворова та провулку Суворова в місті Суми Сумського району Сумської області - Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі – Управління).

Громадське обговорення проводилось з приводу розгляду питання про зміну назв (перейменувань) вулиці Суворова та провулку Суворова в місті Суми Сумського району Сумської області, які не були перейменовані в порядку та в терміни встановлені Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

 1. Організатор громадського обговорення: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.
 2. Об’єкт права власності, якому пропонується присвоїти назву (найменування):
 3. Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву вулиці Зої Космодем’янської в місті Суми  Сумського району Сумської області, яка не була перейменована в порядку встановленому Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
 4. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради відповідно до запиту Рудоманова Олександра помічника народної депутатки України Савчук Оксани Василівни.
 5. Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 17 лютого 2022 року.
 6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на адресу електронної пошти: arh@smr.gov.ua до 17 лютого 2022 року включно.

Організатор громадського обговорення: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

 1. Об’єкт права власності, якому пропонується присвоїти назву (найменування): бульвар, що знаходиться у місті Суми Сумського району Сумської області (район мікрорайону «Еспланада»).
 2. Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується присвоїти назву (найменування) бульвару Лівобережний у місті Суми Сумського району Сумської області (район мікрорайону «Еспланада»).
 3. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.
 4. Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 17 лютого 2022 року.
 5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на адресу електронної пошти: arh@smr.gov.ua до 17 лютого 2022 року включно.

Організатор громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Піонерська в селі Стецьківка Сумського району Сумської області - Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі – Управління).
Громадське обговорення проводилось з приводу розгляду питання про зміну назви (перейменування) вулиці Піонерська в селі Стецьківка Сумського району Сумської області, яка не була перейменована в порядку та в терміни встановлені Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Відділ у справах молоді та спорту опублікував результати публічних обговорень програми «Суми громада для молоді» на 2022–2024 роки.

Відділ у справах молоді та спорту оголошує про обговорення проєкту цільової комплексної Програми «Суми – громада для молоді» на 2022-2024 роки. 

Мета програми - створення умов, що сприяють залученню молоді до громадського, політичного, соціально-економічного, культурного життя суспільства, популяризації ролі та важливості участі молоді у процесі ухвалення рішень та залучення молоді до участі у громадському житті, до прийняття рішень на всіх етапах формування та реалізації молодіжної політики на території Сумської міської територіальної громади.