002.jpg

Жителі Сумської міської територіальної громади подали на фінансування в 2022 році в рамках громадського (партиципаторного) бюджету 37 проєктів.

З метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів бюджету Сумської міської територіальної громади, Сумська міська рада оголошує про прийом проєктів від мешканців Сумської міської територіальної громади у рамках громадського (партиципаторного) бюджету у 2021 році.

Громадський (партиципаторний) бюджет впроваджуватиметься відтепер на всій території Сумської міської територіальної громади (СМТГ). 

Депутати практично одноголосно проголосували за відновлення громадського бюджету!

1 червня відбулася загальна зустріч кандидатів до складу Координаційної ради з питань громадського (партиципаторного) бюджету м.Суми за квотою громадськості.

У Сумах розпочато ротацію персонального складу Координаційної ради з питань громадського (партиципаторного) бюджету м.Суми.

Координаційна рада з питань громадського (партиципаторного) бюджету м.Суми за результатами голосування визначилась із проектами-переможцями.

У Сумах подовжили термін голосування за проекти містян у рамках громадського (партиципаторного) бюджету – по 7 липня включно.